MarcelaM.

Jaký je rozdíl mezi hledáčkem V1 až V6?

děkuji))

Nejlepší odpověď
mosoj

http://www.sta­tivy.com/zvet­sovaci-hledacek-viewfinder-s-ocnici-v6-pro-canon-p2001
Doplňuji:
Jinak děkuji za nasměrování. Ani jsem nevěděl, že se dělají také hledáčky na LCD. Silně budu uvažovat o zakoupení.

Další odpovědi
Lamalam

Rozdíly jsou v rozměrech. Pro mě je to taky novinka, netušila jsem, že něco podobného existuje, ale o zakoupení něčeho podobného zatím neuvažuji, LCD téměř nepoužívám.

Emefej

Pro mě je to taky novinka.