dr16mirek

Jaký je rozdíl mezi HD ful a HD ready,mám sat.lcd tv a programy v HD mi po načtení programů načtou do radií.

Je potřeba zakoupit jiný reciver,nebo je špatně nastavená parabola? LCD je v HD ready.Děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

(zjednodušeně)

HD READY = je takové skoro hd, je to nižší rozlišení 720 řádků

FULL HD = rozlišení 1080 řádků

Další odpovědi
casey

nepisete jaky mate sat prijimac. Je to prijimac podporujici HD? Rozdil mezi full a ready je pouze v rozliseni. Pripojena televize s tim nesouvisi. Jestlize chytate alespon SD kanaly, parabola bude nastavena dobre.