pifl

Jaký je rozdíl mezi firmware a software,jakou mají funkci?

Nejlepší odpověď
brillant

Tato otázku tu od tebe již byla.

Další odpovědi
Bedy

Nedávno se tu někdo na stejnou otázku ptal. Vizte prosím: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaky-je-rozdil-mezi-software-a-firmware-neni-to-totez

anonym

Tatáž otázka po 1 dni od téhož tazatele, v téže chybné rubrice (na tato témata je tu speciálně sekce Počítače a internet s podrubrikou software).
Za téměř rok, ale ani 1 odpověď od tazatele, za to 21 otázek, jen 3 užitečné, co dodat?

led

Táto stránka sa volá „odpovedi“, čo znamená, že sa tu odpovedá na otázky. Myslím, že nie je povinnosť uživateľa odpovedať, môže a má na to právo byť užívateľom len s otázkami.
Iné je a to súhlasím, nemal by sa opakovať s tou istou otázkou. Znalosti ľudí a dôvody na otázku sú rôzne, čo nie je užitočné pre mňa, môže byť ale užitočné pre pýtajúceho sa.
Dr.Axl, je škoda že svoje veľké znalosti a v prípade odborných, veľmi kvalitné odpovede, mrháte na takúto, podľa mňa pre vás nedôstojnú kritiku.
Tento váš spôsob tu už žiaľ začína pôsobiť ako Pavlovov reflex, reakcia je hneď slina na perách. Prosím, buďte opäť človek, ktorým ste ešte nedávno boli.
Viem, mala som to písať do IP, ale vy túto medvediu službu robíte verejne, preto aj ja verejne komentujem.