Jaký je rozdíl mezi danými derivacemi?

Dobré ráno, chci se zeptat, zda by mně někdo prosím vysvětlil, jak by se počítaly následující derivace.
f(x)= sin^2× (sin na druhou x) , f(x)= sin x2 (sin x na druhou)
A jak se počítá odmocnina ze tří a pod ní cos2× + 2×? Odmodnina se zderivuje následovně v čitateli bude 1 a ve jmenovateli bude 3 odmocnina x ?
Děkuji za objasnění.
 Děkuji

Nejlepší odpověď
bolak

V mým profilu najdeš exponenty, dolní indexy, odmocniny atd. Zkopíruj si je a pak to sem napiš znova, ale tentokrát tak aby se to dalo číst. Potom sem opiš taky všechny vzorce pro derivování který ste dostali ve škole. A pak se tím teprve budu ochotnej zabejvat.

Další odpovědi
Conchus

Ale na tohle jsou učebnice o infinitesimálním počtu, tak se to děvenko pěkně nauč. Bude se ti to v životě hodit