malinQawafle

Jaký je rozdíl mezi člověkem a lidoopem?

Nejlepší odpověď
www

Tady ko máš vyspádno:
Všechny druhy rodu Homo používaly
nástroje, jazyk a poměrně vyspělou kulturu.
Z anatomických znaků je zásadní především
zvětšení objemu mozku (vyjma Homo habilis
více než 1000 ml), čelo od očí stoupá
vzhůru, lebka se zakulacuje, dochází k
určité redukci zubů, zkracování rukou a
naopak prodlužování nohou

Zdroj: cs.wikipedia.or­g/wiki/Člověk

Další odpovědi
redy

vněkterým případě žádný :)

marci1

Britská primatoložka Jane Goodallová ( 40 let se věnovala výzkumu života lidoopů v Africe ) se domnívá, že jediným podstatným rozdílem mezi lidmi a lidoopy je naše sofistikovaná řeč a vyzývá nás, abychom s jejím využitím začali měnit svět k lepšímu.

postcd

člověk asi navíc vlastnosti jako soucit, láska, obětavost, víra. u opic je to pravděpodobně spíše instinktivní a něco nemají pravděpodobně vůbec, nebo nedokáží tyto některé pokročilé vlastnosti vědomě rozvíjet. Opice se starají o svá mláďata, pomáhají si, chrání se, ale ještě to podle mě neznamená že to dělají proto, že věří že je to správné.

hanicka.k.cb

někdy jsou lidoopi chytřejší :D