Jaký je rozdíl mezi citrónovou kyselkou a Spritem?

Odpovědi
Arne1

Nevím co si představuješ pod pojmem citronová kyselka. Ale soudím, že rozdíl bude v množství sladidla, konzervantů, dochucovadel a dalších podivných látek. Kyselka asi říkáš mineralce, ta má zase navíc obsah rozpuštěných minerálních latek

Dochy

Proč to neochutnáš? Sprite je limonáda, kyselka je ochucená minerálka. Zkušenosti mám teda s hanáckou a kdysi byla moje nejoblíbenější. Ale to ji ještě prodávali ve skle.