kurec

Jaký je rozdíl mezi barvou nastříkanou ze spreje a nastříkanou ze stříkací pistole, která je poháněna kompresorem?

Nejlepší odpověď
Kepler

Dobrá stříkací pistole pracuje s daleko vyšším výchozím tlakem, tudíž i s kvalitnější rozstřikovací tryskou. Nános barvy je ovladatelnější a jednotlivé kapénky barvy menší. Celkový výsledek je o dost lepší a je menší nebezpečí stékání barvy.

Další odpovědi
Edison

Mj. v hnacím médiu. I to má vliv. A to i z toho kompresoru musí ten vzduch mít určité vlastnosti.