Nezadany

Jaký je rozdíl mezi Babou Jagou a Ježibabou ?

Nejlepší odpověď
marci1

Baba Jaga je ruská a Ježibaba česká. Je to totéž. 🙂
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Je%C5%BE­ibaba

Další odpovědi
huxa

Baba jaga se také říkalo Williamsovi :)

bolak

jaktože tady nikdo není? v týhle diskuzi bych čekal přešlapující gagaga :)

gagaga

grrrrrrr !
babou jagou jsem v liche dny a jezibabou v sude ! :p

P.S. a jaky den je zrovna dnes mi kazdy rano napise an., protoze to nas ve zvlastny neucyly ! ;(

P.S.II ( asi moje budouci nicky ) ? :)

  • iv-

bolak

já jsem si říkal jestli nemáš zlomený koště :))

gagaga

:p
litam ted momentalne " na kole " .. (.ve fitku …funim pri tom jak lokomotiva ) .. a koukam pritom na Sport1 a myslim na aryho :p

bolak

:)) to je taková ta domacyklistika jo? jak hodinu jedeš a nikam nedojedeš..

bolak

baba jagagaga: co je s tebou?

gagaga

ze nikam nedojedu ?!
to ja mam " v duchu " svoji " trasu " … projizdim vesnicema a i mestem :p

a vecer si muzu dat 3 pytliky bramburku ( az budu fandit svycarum
baba jagagaga -iv-