rady74

Jaký je rozdíl mezi

Jaký je rozdíl mezi DVD- a DVD+,je jedno z nich lepší na filmy?děkuji

Nejlepší odpověď
arygnoc

není lepší a horší.
jde o s kryptovaní (způsob zápisu).
ne každé médium podporuje každý způsob zápisu (kupujte buď + nebo – medium, záleží od mechaniky [vypalovací, čtecí]).

Další odpovědi
Michal Kole

Četl jsem nějaký nezávislý test, že prý mínuskách vydrží zápis déle.

Na filmy je TEORETICKY lepší – (formát DVD Video), ale lze to i na plus, záleží co přečte mechanika a dneska se dělají duo mechaniky tak je to jedno.

Problém je akorát se staršími mechanikami nebo přehrávači, někdy stačí jen přehrát firmware a někdy bohužel se musí koupit mechaniku novou nebo nový přehrávač.