Pauka9

Jaký je rozdíl??

Jaký je rozdíl mezi kolečky na brusle 90/84A a 90/83A?? Vím že je to tvrdost kolečka, ale jestli je to nějak extrémně znatelné.
děkuji za odpověď:)

Nejlepší odpověď
badisko

ne neni to to poznat a uvadi se tvrdost a prumer kolecka …
u normalniho jezdeni je to sumak …neco jineho by to bylo napriklad na U rampe ..
tedy 84A tvrdost cim menci cislo tim jsou tvrdsi cim jsou tvrdsi tim je jizda rychlejsi ..ale mene pohodlna ..,takze mekke jsou pohodlnejsi.. ale clovek jede pomaleji a vic se nadre …:D ..taky mene vydrzi coz je logicke …:)… mekka kolecka se spis hodi pro zacatecniky …takze si polozte otazku jak moc jste pokrocila a pak vybirejte kolecka …
Na velikosti kolecek taky zalezi… zase logicky cim jsou vetsi tim jsou rychlejsi naukor ovladatelnosti brusli … ze skusenosti vim ze je dobre ze zeptat na servise ..kde jste brusle kupobvala …pred lety jsem delal servisaka takze vim se pokud se zeptate jen na prodejne.. kde budete kolecka kupovat reknou vam houbelec …:D ..oni to nevi …taky je dobre kolecka udrzovat prehazovat mazat loziska atd …
obecne plati ze ..90 mm s vysokou tvrdosti jsou kolecka pro pokrocile a profi bruslare …80–87 mirne pokrocili …a 75–80 zacatecnici …

Doplňuji:
takze …si vlastne chcete koupit 90/84A kolecka velka pro profi bruslare …budou rychla a pomerne tvrda… coz vam sice prida na rychlosti… ale snizi vam ovladatelnost brusli jizda bude nepohodlna …jsou tvrdsi takze dele vydrzi ..
tudiz si je poridte pokud jste alespon pokrocila …:D