Jaký je průměrný plat lékarníka?

Doplňuji:
V Karlovych Varech. :) dekuji

Nejlepší odpověď
marci1

Průměrný plat dle informací z přiloženého zdroje z r. 2012 je asi 45 tis. Kč. Ovšem velmi záleží na tom, na jaké pozici farmaceut pracuje, jestli je vedoucí, nebo v jakém městě pracuje. Pohybuje se od 21 do 45 tis. Kč.

Zdroj: http://byznys­.ihned.cz/c1-55998950-mzdy-pred-24-lety-a-dnes-vysokoskolaci-si-polepsili-hornici-jsou-na-tom-hur

Další odpovědi
zjentek

no, já znám takové mladé lékárníky, kteří to dělají i za hodně nižší platy, než tady píše marci1 ..je to zřejmě opravdu hodně rozdílné v regionech. Počítám, že když budeš chtít ve varech při výběrovém řízení 21tis. na start, budou mít tě kým nahradit- co do konkurence ,)