jijkr

Jaký je průměrný nejpozdější termín abych si obstaral učebnice na SŠ.Ve škole nic neříkali kdy si je máme koupit

Nejlepší odpověď
Drap

Čím dříve, tím lépe

Další odpovědi
zelezo1983

No tak asi co nejdriv!!

Mapel

To záleží na tobě. Jseš na SŠ a už tě nikdo nebude vodit za ručičku a říkat co máš dělat. Čeká tě zkouška z dospělosti, tak ukaž co je v tobě. Já mám takovou náturu, že včera bylo pozdě.

huxa

Žádný termín, prostě tě učitel párkrát napomene a potom třeba zavolá rodičům, navrhne ředitelovi zhoršení známky z chování či navrhne vyhození ze školy. U nás na škole má být zítra burza učebnic, kde od bývalých žáků nakupujeme učebince za pakatel. Rozhodně bych si ale počkal do té doby, než budeš vědět, jaké učebnice si obstarat.