Ingridka

Jaký je prosím vás rozdíl mezi Vigantolem a baby D

ahoj.Jaký je prosím vás rozdíl mezi Vigantolem a baby D? Který z nich byste mi doporučili? Doktorka nám dala recept na vigantol, tak mě zajímají vaše zkušenosti. Děkuju moc.

Odpovědi
Emmča

Rozdíl mezi Vigantolem a baby D je velký. Vigantol je lék, který je testovaný, kdežto baby d je pouze doplněk stravy, který už tak dalece testovaný není. Jinak lékaři předepisují jedině vigantol. Sice je výpadek, ale sehnat se dá, některé lékarny ho mají. ..
Já Vigantol používala u svých dětí, předepsala mi ho dětská doktorka, užívali sme 1kv/den, v zimě 2kv/den…