Avatar uživatele
Kelt

Jaký je přínos lidí, kteří vykonávají takové funkce?

Opět otázka na začarovaný kruh. Nějaká organizace nějak funguje a každý ví co má dělat. Organizace může být podnik, továrna, instituce atd. V tom přijde člověk, který udělá prezentaci na téma, jak zlepšit vaši konkrétní práci, několik hodin mluví, případně promítá prezentaci. Na konkrétní dotazy nepodá žádnou kvalifikovanou odpověď. Nic se vlastně nezměnilo, jen posluchači mají pocit, že by udělali lépe, kdyby místo toho pracovali.
Jaký je přínos takových lidí? Děkuji.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3605 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Mám pocit, že přesně stejný, jako je přínos člověka, který položil tuto otázku…
;-D
…„V tom přijde člověk“… – nepřijde jen tak, někdo jej musí pozvat – nebo mu minimálně přístup umožnit – a ten je za maření času zodpovědný.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Dochy

Skoro jako bys popisoval přípravu na prověrku na ISO devěttisícaňáké drobné, kteoru nutně potřebuješ aby s Tebou obchodovali další co chtějí mít ISO devěttisícaňá­kedrobné a proto musí celá firma pár dní v roce místo práce opičákovat a předvádět, že ví kde se na kdejakou blbost najde ten správný šanon…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rocker

Když jsem pracoval v autoservisu,příj­muli tam analytika.Jeho ,,práce"spočívala v tom,že propčítaval,kolik aut přijede příští měsíc nebo čtvrtletí na servis,kolik nových aut se prodá na prodejně…Sice se nikdy moc netrefil,ale měl svou kancelář,dobrý plat,služební auto.Nikdy jsem nepochopil,k čemu ho tam máme a musíme na něj vydělávat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

viz otázka česílko- jak proflákat život? ,)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek