Darksome.eu

Jaký je princip parního vyvíječe do parní sauny? Jak se vytvoří pára o takové teplotě, aby člověka neopařila?

Odpovědi
Dochy

V každé sauně udržuješ přiměřenou teplotu. A vzhledem k tomu, že v sauně potřebuješ i dýchat, nikdy tam nebude 100% přehřátá pára. To co leze z vyvíječe se mísí se vzduchem.

Darksome.eu

Takže pára z vyvíječe má 100°C, ale ochlazuje se vpouštěním do místnosti a mísením se vzduchem?