Metalman

Je nutné mít nějaký druh stavebního povolení či ohlášení u stavebního úřadu na el. skříň?

Jaký je postup k stavebnímu úřadu?

Chci si na zahradě u rodinného domu zakopat přívod el. energie. Nynější stav je, že přívod energie je vzduchem kabely přímo z elektrického sloupu pod střechu rodinného domu. Situace je taková, že na hraně mého pozemku bych chtěl mít nové odběrné místo (tedy el. skříň s hodinami) a přívod elektřiny zakopat pod zem. Je nutné mít tedy nějaký druh stavebního povolení či ohlášení u stavebního úřadu na el. skříň? Děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
annas