Jaký je, pokud je, váš nejsilnější zážitek?

s vystřelovacím deštníkem? Totiž – dnes ráno,když jsem se vracel z práce,tak jsem shlédl scénku – opravdová mňamka.
Stanice autobusů,prší­.Z busu vylezl chlap,vystřelil deštník a málem zahubil malého psíka,který tam s někým čekal.Ten pes se opravdu hodně lekl.
Pro něj už nebude svět stejný,jako předtím.

Nejlepší odpověď
kropitko

No žádný,já dešník nepoužívám,přeci nejsem z cukru?! Ale jinak chudák pejsek…to byl páníček? Ten chlap…aha s někým čekal! jsem trouba…o.k.

Další odpovědi
rynek878

Jednou si takhle jdu s vystřelovacím deštníkem nad hlavou,protože dost pršelo,ale jak jsem vyšel zpoza domu,najednou se deštník otočil nahoru a dolu a nahoru a v tu chvíli jsem z něj měl pár duralových polámaných tyček a na nich roztrhaný hadr,tak to byl konec mého prvního vystřelovacího deštníku z Tuzexu za 50 bonů,kousek ode mne byl odpadkový koš,tak jsem ho tam chudáka pohřbil.

Luss

Destnik vlastnim a temer ho nenosim. Pravidlem destniku je, ze se vzdy nekde zapomenou, v tramvaji, v hospode, v cekarne… Nedavno ale (jak byly ty opravdu vyzivne prutrze) jsem si vzala destnik v praci, ktery tam kdosi nechal. Venku jsem zjistila, ze ma 2 zlomene nozicky, takze pokud by me cestou nekdo sledoval, asi by se dost pobavil. Chvilema jsem onu zkosenou stranu, kde visely ty nozicky mela vzadu, tedy tekly mi proudy po zadech. Chvilema jsem toto mela vpredu, tedy nejen, ze jsem nevidela na cestu, ale poryvy vetru me jeste ten mokry textil priplacly na oblicej. Asi 5× se mi otocil uplne naruby. Ve chvili, kdy jsem mela mokry zada, mokry rameno, oblicej, brejle, hodila jsem ho do kontejneru a zbytek dosla bez destniku. Nebyl sice vystrelovaci, ale zkouska nervu to byla stejne. :)))

annas

Kdysi mně známý přivezl vystřelovací deštník z bývalé NDR. U nás se skládací deštníky nikde neprodávaly, jen v Tuzexu.
Deštníkem jsem se pyšnila až do té doby, než se mně ulomila či utrhla úchytka, která držela deštník sklapnutý. Seděla jsem v autobuse, rovnala si tašky na klín, deštník jsem držela sklapnutý, ale zvednutý, rovnala záhyby a najednou se otevřel. Sice jsem ho částečně zachytila, ale ženu, která seděla přede mnou, téměř skalpoval, shodil jí paruku. Ještě že se nic horšího nestalo a nezpůsobila jsem nějaký úraz. Paní nadávala, hned vystoupila, já se styděla, omlouvala se, ale cestující se váleli smíchy.
Vystřelovacím deštníkům jsem se dlouhou dobu vyhýbala.

anonym

Ja ano,dostala jsem velky vystrelovaci destnik.Mela jsem radost a jednou me ve fiatku 500 na zadni sedacce uveznil.Mela jsem ho vedle sebe a protoze jsem na nej byla pysna tak jsem si ho vzala do ruky a pohravala jsem si snim tak dlouho,az se mi otevrel.No v zadu moc prostoru neni,mela jsem dost prace ho uzavrit a kdyz se mi to uz podarilo,tak jsme byli na miste a protoze tuze prselo tak jsem chtela se samozrejmosti destnik vysrelit a nic.Proste mne neposlechl a ja paradne zmokla.Uz ho nemam,jen klasiku.

panenka

Zážitek s deštníkem žádný Bubco nemám.

lorja

Když jsem poprvé použila svůj vystřelovací deštník, málem jsem jednomu pánovi "ustřelila"nos­.Vyšla jsem z obchodu,zmáčkla cuplík a malér byl na světě. Byla jsem červená jako růže.Naštěstí se vše obešlo bez úrazu a pán celou příhodu zhodnotil slovy:Madam, bylo by dobré pořídit si na tu věc zbrojní pas.