salsa verde

Jaký je podle vás rozdíl ve vodě z vodovodu a ve vodě balené?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Mnohdy je voda z kohoutku lepší než voda balená, záleží jak ji kde mají uskladněnou. Ještě nedávno jsem ji kupovala, ale nyní mi přijde chutnější voda z kohoutku.

Další odpovědi
Terryle

Rozdíl? Ten největší je podle mě v ceně.
http://www.vo­dovodnivoda.cz/vo­da-z-kohoutku-vs-balena-voda.html

Zdroj: http://www.vo­dovodnivoda.cz/vo­da-z-kohoutku-vs-balena-voda.html

bigbít

zřejmě se může například lišit poměrem dusičnanů…vzhledem k miminům by to mohlo být podstatné…

verka

Mám podezření, že vodu z vodovodu někdo balí. Nebo to není možné?

standa

Největší rozdíl je v ceně, protože balená voda je cca 80× dražší než kohoutková !!!
3–5 Kč stojí 1 litr balené (nedochucené) vody
60–70 Kč stojí jeden kubík vody z vodovodu = 1.000 litrů → 6–7 haléřů za litr

A rozdíl v kvalitě neumím ´změřit´, ale viděl bych to 1:1

rybíz

V naprosté většině pouze v ceně.

BandiOl

Voda balená bude mít v sobě určité množství chemických látek z obalu, navíc tam pomalu budou pracovat i mikroorganismy. Když je balená voda úplně čerstvá může být mnohem kvalitnější než z vodovodu, ale časem se to mění ve prospěch vodovodního kohoutku.