quentos

Jaký je podle Vás prohlížeč Google Chrome?

Čerstvě ho mám nastaven. Jak ho vidíte Vy – klady, zápory? Je lepší než Firefox? V čem? Díky
Doplňuji:
Sandy: mám zatím stejnou zkušenost, tak doufám, že to nebude jen „slepé nadšení z něčeho nového“ ;{)>

Nejlepší odpověď
Sandy

Já ho rozhodně hodnotím kladně. Měla jsem Firefox i Explorer a v nich se mi to občas všechno zasekalo, bylo třeba restartovat počítač. Potom jsem si stáhla Operu, v ní se to tak nesekalo, ale některé hypertextové odkazy mi nefungovaly. Takže jsem si stáhla Chrome. Neseká se, rychle nabíhá, všechno v něm funguje. Můžu jedině doporučit.
Doplňuji:
No, nebojte. Já se z toho slepého nadšení neprobrala ani za tři měsíce, takže se dá předpokládat, že je Chrome prostě tak dobrý ;-D.

Další odpovědi
Jahoda

Já mám Mozillu Firefox, Internet Explorer i Google Chrome. Explorer je na h***o, tudíž ten nepoužívám. Mozillu používám často, ale k „chromáči“ se ráda vracím, protože je rychlý, přesný, prostě fajn. Jenže ho nedokážu používat denně. Jsem šíleně zvyklá na Mozillu 😁

PostApMan

Používám Chrome od jeho vzniku a první Beta verze. jsme s ním nadmíru spokojen, dají se na něm na ofic. stránkách nají hromady skinů(theme) a aplikací/pluginů (FaceBoook,E-Mail apod. jako u FireFox, databáze aplikací se každým dnem rozšiřuje)Má ale jednu velkou vadu – zabírá při plném využití a pár pluginů hromadu RAM paměti a stránkovacího souboru až 542MB! oproti FireFoxu je to rozdíl. Více na zdroji http://dotnet­perls.com/chro­me-memory

Zdroj: dotnetperls.com/chro­me-memory

oskar

Také jsem si ho nainstaloval a jsem spokojený i vyhledávání seznatelně zrychlilo.

kvikal

nainstalovala jsem si velmi brzy po tom co se dostal do oběhu. Je to jedený prohlížeš u kterého nemám problém při nábíhání – což je u mé notebook-vykopávky zázrak… už bych jen tak neměnila

Dzejkob

Google Chrome sleduje pornostránky, které navštěvujete a ukládá tyto údaje do databáze Izraelských tajných služeb.

Bu! Bu! Bu!

anonym

z technického hlediska je to samotná špička – jádro webkit, javascriptovy engine V8 ktery je momentalne nejefektivnejsi a tedy i narocnejsi webove aplikace v nem bezi prekvapive svizne. Google tento hodne slusny zaklad zabalil do praktického a jednoduchého uživatelského rozhranní.

Pokud jde o technicke novinky na poli webdesignu tak chrome je z tech prihlizecu ktery tradicne s firefoxem figuruji v prvni linii a zenou technologie dopredu.

narozdil od firefoxu vsak chrome nema pomerne narocne interpretovane uzivatelske rozhranni ktere by delalo problemy na slabsich pocitacich.

quentos

to Džejkob, to je mi srdečně jedno, já porno nesnáším ;{DD