Jaký je podle vás nejzajímavější,nej­lepší,nejhezčí nebo nejlépe se čtoucí díl Harryho Pottera od J.K.Rowlingové?

Nejlepší odpověď
Ella

všechny jsem je přečetla jedním dechem, a myslím to vážně – četla jsem je v devítce na základce, do té doby jsem se HP vyhýbala jako čert kříži – byl moc známý – a potom se mi dostal do ruky první díl a jela jsem, četla jsem o přestávkách, o hodinách, i cestou ze/do školy, všude…

jsem za to ,že všechny díly jsou svým způsobem nejlepší… ale nejvíc jsem se asi těšila na ten poslední :D

Další odpovědi
osamělývlk

Mě se nejvíc líbil Harry Potter a Fénixův řád a taky Relikvie smrti.

Ravenne

Těžko říct, každý měl něco do sebe a něco, čím nad ostatními vynikal, mně se například moc líbil Harry Potter a Ohnivý pohár.

leporela22

já si myslim že 4 díl ohnivý pohár taky to byla jediná knížka kterou sem přečet.