Rokio

Jaký je podle vás nejtěžší učební obor?

Je mnoho učebních oborů různých obtížností. Který učební obor podle vás nejvíce lidem přijde jako nejtěžší?

zde je pár názorů:
PRODAVAČ – Moje učitelka na psaní klávesnici si myslí, že tento učební obor je nejtěžší, protože se při něm hodně jedná s lidma a dále budoucí prodavač toho musí hodně umět.
AUTOMECHANIK – Můj bratranec si myslí, že obor automechanik je těžký, protože automobily jsou čím dál složitější a navíc je to těžká fyzická práce.

A já jsem toho názoru, že mezi těžké učební obory patří např. elektrikář, automechanik a umělecký kovář.

Odpovědi
krpik

Zase záleží na člověku jaký obor mu sedne. Potom je to pro něj lehké . Každý obor ma + a -. Elektrikář tahá kabely težké, celý den na žebříku, tahá se s vrtačkou atd. Dělají s napětím což chyba může stát život.
Automechanik těžké díly, opravy aut aby se člověk nezabil
Zámečník svařuje, nosí těžké věci,montuje atd
Prodavač na to mě moc nenapadá.Když dělá ve večerce tak většinou si pamatovat ceny,hlídat zboží a skladovat

PořádSmutná

Automechanik a elektrikář jsou dle mého názoru nejtěžší. Prodavač může být skoro každý, to si s paní učitelkou dovolím nesouhlasit.

dubraro

Za mého mládí se říkalo a věřilo, že nejobtížnější učební obor je letecký mechanik. Vyžaduje velké znalosti a mimořádně pečlivou práci. Obor existuje dodnes, ale jestli je nejobtížnější, ne­vím.

anonym

Nejnáročnější studijní oborje na vysokých školách a je to medicína, nejlehčí je zemědělství. Vyplývá to z odpovědí více než 8000 absolventů českých univerzit.
Záleží na jedinci,pro každého je to jinak.
Dole je tabulka.
http://iforum­.cuni.cz/IFORUM-10965.html