Krčálek

Jaký je podle vás nejhorší seriál?

Nejlepší odpověď
anonym

Jsem se vždycky dívala jenom na pro mě dobré seriály – však jich bylo také velmi málo.
Doplňuji:
Momentálně se dívám na Věřte-Nevěřte jako takovou vzpomínku. Jinak jsou seriály na které bych se nedívala ani minutu, ale protože jsem právě žádný takový neviděla, tak nemohu hodnotit. A podle televizních hodnocení se neřídím, ale podle žánru a obsahu.

Další odpovědi
Duvemblejt

Můj život.. :D

anonym

ty které jsem nechtěl vidět a neuvidím

alenad

Kutil Tim – to je teda dílo .....

Damiana

Z českých mě naprosto zklamalo pokračování Nemocnice – to byl mega TV průšvih! Z těch zahraničních – opět nastavovaná kaše – After M. A. S. H. – ještě, že se do té slátaniny nenechali zlákat všichni představitelé…:-(

GM

Nevím, seriály nesleduju.

Kamionacka09

Tak serial primo nevim ale urcite beru za kraviny ruzny telenovely a kdybych mela pripsat film tak za posledni dobu co sem videla mi prisel hroznej treba Hostel

Alesh

Vcelku souhlasím s tímto žebříčkem viz zdroj.

Zdroj: http://www.csfd­.cz/zebricky/nej­horsi-serialy/?show=com­plete

pizlicka

nesnasim serialy a telenovely.v tom nejnapinavejsim to vzdy skonci.nejvic mi vadi neprirozene,az divadelní chovani herecek prave v telenovelach­.grrrrrrr.

mojitek

Helena , Comeback, nová řada Nemocnice na kraji…

SonsyMite

Všechno CZ/SK a takové to jak se za každým slovem pouští smích.....

NatálkaR

Všechny, které jsou nadabované 🙂. Není nad Himym nebo Přátele v originále.