Shady

Jaký je podíl vlády a tajných služeb na útocích z 11.září 2001?

Nejlepší odpověď
Pepa25

Záleží, jak moc věříš konspiračním teoriím. Když tu řeknu, že na takové teorie nevěřím a podíl je nula, tak pokud konspiračním teoriím věříš (což asi ano, pokud tu dáváš takovou otázku), tak mi stejně nebudeš věřit, protože nevíš, jestli i já nejsem agent CIA placený za manipulování a mlžení …

Další odpovědi
NikkiHeat

Já jsem přesvědčený že velký. Ať už se jedná o diskutabilní známou konspirační teorií, že je to plně v jejich režii tak můžeme aplikovat i druhý pohled, že vlády a tajné služby v podstatě dělají takové kroky které vedou k destabilizaci různých koutů světa kde se mohou názory či postoje radikalizovat. Klasický scenář je sociální a ekonomická nestabilita vzniklá špatnými úkony zaměřenými k narušení sociálního smíru vedoucí k občanské válce. Všimni si jen zpětně dva tři roky když byla u vlády pravice jak se začala spoleečnost radikalizovat.....
Doplňuji:
Mimochodem, známé rčení: Není kouře bez ohně. Tzn. že veškerý důsledek má svou příčinu.

led

…toto keby ste vedeli tak je z vás už len tieň… Ako sa to hovorí vo filmoch: ak vám to poviem, tak vás musím zabiť.
Informácie o vyšetrovaní pozadia „akcia 11.september 2001 Dvojičky a Pentagon“, sú uložené v trezoroch na určitú vopred stanovenú dobu.
Občas preblesnú rôzne konšpiračné teórie, rôzne „pravdy“, príbehy „skutočných aktérov“ o ktorých sa neskôr zistí, že v danú dobu boli niekde inde…
Musíme trpezlivo čakať, ešte nás čaká predchádzajúca nezverejnená aféra „1963 Dallas J.F.K“