panenka

Jaký je plat v Rakousku u hlídání dětí.

Dobrý den sehnala jsem známé práci v Rakousku a potřebovala by vědět jaký je tam plat když bude hlídat děti děkuji

Nejlepší odpověď
Loreta

Byla tam moje teta,jidlo a bydleni u nich v rodine mela zdarma a penez si moc nevydelala,za 2 mesice byla doma.Pamatuji,ze rekla;uz nikdy.Ale to pisu ja,treba bude mit vase znama lepsi stesti.Teta rikala,ze je lepsi a vice placene,starani se o postizene lidi.Tak nevim.

Další odpovědi
niemand

Pokud bude pracovat na prac. smlouvu, nebude odvádět „desátky“ agentuře, její prac. zařazení nebude nijak nevýhodné, jazykové vybavení bude dostatečné, může se její plat pohybovat okolo 3.000 euro.
hezký den