MaaraH

Jaký je objem záložní nádrže u vozu Ford Focus II Combi?

Normální nádrž má 55 litrů, na tu se neptám, ale objem záložní nádrže u Focusů nejsem schopen nikde najít.

Odpovědi
gepik

Nevěřím, že ford má záložní nádrž. Pokud se jedná o tzv. rezervu, tak ta je cca 6 litrů. Ale to je část z těch 55.

Michálek1245

Dobrý den, Ford fakt nemá záložní nádrž. Jestli mluvíte o rezervě, tak je to tak, jak říká gepik. Při posledních šesti litrech, což je dojezd na přibližně 80 až 100 kilometrů se vám rozsvítí kontrolka. Jinak je samozřejmě nádrž 55 litrů, to jste si sám odpověděl. Takže pokud jste neviděl nějakou úpravu na míru, tak u Fordu Focus Mk II skutečně záložní nádrž nenajdete.