nickman01

Jaký je nejznámější hudební magazín v české republice?

Odpovědi
ten který je

Takovým více známým časopisem je časopis rock pop,dále je to časopis Spark,kde najdou zajímavé informace především posluchači různých metalových odnoží,ale najde se v článcích i materiál o starších rockových skupinách a jejich historii.Za zmínku stojí i pěkné recenze na nová alba.
Poprosil bych zdejšího mazala aby mi tuto odpověd nemazal-nejedná se o reklamu!

alicesitz

jejich vice ale doporucila bych http://www.elec­tropiknik.cz/