Foks

Jaký je nejvýhodnější internet na doma poměrem cena / rychlost připojení?

Odpovědi
Kepler

To záleží i na místních podmínkách, tedy jací provideři jsou k dispozici. Já mám wifi 20 Mb/s za 242 Kč/měs. Rychlost je pro mně zcela vyhovující. Myslím, že je to docela výhodné.

mosoj

Otázka zněla jaký internet je nejvýhodnější a ne jaký internet má doma Kepler alias Mowla!!!

Nelze odpovědět, nikdo zde nezná jaká je dostupnost internetových připojení u tebe .

ivzez

Přece to, které tomu kterému uživateli nejlépe vyhovuje.
A pokud se přesto ptáte lidí, kteří mohou mít na připojení
jiné nároky, než Vy, pak aspoň uveďte lokalitu.

Kepler

mosoj: 🙂 myslím, že jsem dobře naznačil jaké je výhodné připojení podle zadání otázky, ty mowlo. Já jsem dal aspoň informaci, ty vůbec nic!

mosoj

Tvé myšlení není vždy správné.