Zvědavý

Jaký je nejůčinější (nebo velmi učinný) spalovač tuků co si běžný člověk může koupit.

Nejlepší odpověď
cochee

Nejúčinněji spálí tuky krematorium. Ale to si běžný člověk nekoupí. Tak doporučuju třeba permanentku na bazén.

Další odpovědi
arygnoc

švihadlo.

Děda Louda

Olejová lampa.

Drap

Nepotřebuješ nic kupovat, stejně to většinou nepomůže. Začni pravidelně jíst 5 x za den, vyváženou stravu a začni se hýbat.

pusinka50

Tabletky Jablečný ocet, bere se půl hodiny před jídlem a pomáhá spalovat „snědené“ tuky. Dále tablety L-Carnitin, bere se cca půl hodiny před cvičením. Oboje není až tak moc drahé, já koupila jablečný ocet asi za 150 Kč na 2 měsíce. Jestli jsi při penězích, můžeš doplnit tobolkami C.L.A 1000, to je také účinný spalovač tuků, bere se také nejlépe půl hodiny před předpokládaným pohybem. Je ale poměrně drahý, cca 600 Kč, stačí brát 2 kapsle denně a vydrží tím pádem 40 dní. Mám s tím vším dobrou zkušenost, ale je třeba samozřejmě přidat pohyb, aspoň půl hodiny denně cvičení či rychlá chůze. Vše dostaneš v jakékoliv lékárně.

Krakis

Pusinko,a co takhle třikrát denně akt…? 🙂

WTF

http://www.fit­nessprotebe.cz/spa­lovace-tuku/grenade-100-cps/

za sebe říkám tento, ikdyž najdou se i podobně účinné…výhodou je, že obsahuje hned několik účinných látek

jak píše Pusinka, L-Carnitin, zrovna na ten bych vůbec nespolíhal, účinnost je minimální, jestli vůbec nějaká…teorie, jak by měl fungovat, je moc hezká, ale studie nepotvrdily, že by tomu tak opravdu bylo…je zajímavé, že se L-Carnitin dokázal stát tak populárním spalovačem jen díky reklamě

arygnoc

pusinka:

myslím, že väčší účinok má ten pohyb, ako tie tablety :D

ale keď vám to prináša dobrý pocit (že ste niekomu namastili vrecká), prečo nie.

gagaga

pernamentka do fitnessu

  • iv-