bolak

Jaký je nejrychlejší způsob jak zaplatit zboží převodem?

Existuje nějaký způsob placení elektronickou cestou, kde by na účet ty peníze došly hned? Převodem z banky do banky předpokládám asi těžko, tam to trvá několik dní, ale co třeba placení skrt elektronickou peněženku, nebo prémiovou smskou, nebo cokoliv vás napadne, jak by to šlo udělat, abych za zboží zaplatil teď hned a dotyčnému obchodu by ty peníze přišly o chvíli později, nebo maximálně do 12 hodin.

Nejlepší odpověď
anonym

Já posledně platil přes PayU a peníze byly převedeny snad hned, ale to bylo ve všední den, nevím, jak to chodí o víkendu.

Další odpovědi
ke4n

Běž na pobočku jeho banky a vlož peníze na jeho účet.