Rokio

Jaký je nejrychlejší způsob, jak skončit v blázinci?

Mám tajné poslání. Musím se dostat do Bohnic, abych tam schizofrenikům mohl vymlouvat jejich bludy.

Jsem nevývratně přesvědčen, že blud lze vymluvit a ni ty nejsilnější antipsychotika mě nedonutí změnit mé přesvědčení. Je mi jedno, že ně psychiatr za to může považovat za psychotika, ale toto je prostě můj úděl.

Díky mě, Rokiovi, už nebude existovat žádný schizofrenik, protože jim pomůžu od jejich utrpení, i kdyby se jím měl stát já sám.

Odpovědi
zjentek

Tak třeba já bych na to šel tak, že bych svůj zdejší profil s celou veřejně přístupnou histerií ukázal nějakýmu FAKT UZNÁVANÝMU odborníkovi na psychické zdraví. Troufám odhadovat, že ty bys takto taky mohl… Vstupenka jistá!