agentpv

Jaký je nejrychlejší postup (prosím popsat polopatě), pokud chci např. zjistit, komu patří nějaký pozemek-zahrádka…?

Nejlepší odpověď
Arne1

https://nahli­zenidokn.cuzk­.cz/

A pokud nejsi schopnej se s tím vyrovnat, tak si zaplať někoho kdo umí pracovat s počítašem. Adminovi se to určitě nebude líbit, ale je to základní práce s počítačem.

Další odpovědi
autacek

Na stránkách https://nahli­zenidokn.cuzk­.cz/VyberParce­lu.aspx najdeš pozemek dle KÚ a čísla parcely. Pokud číslo neznáš, můžeš to zkusit vyhledáním dle pozemku či objektu který znáš a následně zobrazením pozemkové mapy s čísly. Případně náhodným číslem a zorientovat se v mapě. Jde to přepnout i na leteckou mapu, tak že se to celkem dá.

Kepler

Zajít na příslušný katastrální úřad. Také možný přímý přístup na katastrální mapy uveřejněné na netu.

cukrar

nejrychleji z domova do poče nahlédnutím do katastru, jak píšou kolegové a dodávají správnou adresu. Pokud nechcete podrobnosti o adrese, tak i na stránkách
mapy.cz, najdete si příslušné místo, pravé tlačítko myši, spodní zelený odkaz „co je zde“ a jste na katastru.(zkrá­ceném)

Kus chleba

Najít pozemek na mapy.cz kliknout pravým tlačítkem myši na co je zde a zobrazí se v katastru.