partep12345

Jaký je nejlevnější obchod v ČR ?

Odpovědi
Hamon

Nejspíš pekárna – dá se tam koupit zboží už od cca jedné koruny.

Kelt

Záleží na tom, co si chceš koupit. Zajímá tě absolutní hodnota, tedy zboží za pár korun, nebo o kolik se dá všechno zlevnit. Auta mají slevu třeba 50 % a stojí pak 300 000, ale kdo si to může dovolit. Nejnižší cena je 1 Kč, levnější věci neexistují. Ale když si koupíš jednu věc zaplatíš za ni více, než když si jich koupíš více, když si koupíš něco za velkoobchodní cenu, platíš méně než v obyčejném obchodě.