Lurius

Jaký je nejlepší způsob jak denně pohybem trénovat břišní svaly aniž bych je přímo cvičil?

Je nějaká činnost která mi s tím pomůže?

Odpovědi
paul1

Každé ráno, ještě na posteli dělám 50× sedy lehy, ale jen v minimální výši zvedání hlavy (asi tak 20 cm). Na břišní svaly tento pohyb stačí.

kajak98

Běh je velmi komplexní pohyb, který zahrnuje celé tělo. Švihání rukou protáhne pažní i ramenní svaly, s kyčelním kloubem pomáhají hýždě, opomenuty nejsou ani břišní a zádové svaly a samozřejmě se také během zapojují všechny svaly nohou.