Avatar uživatele
Nancy Novotn

Jaký je nejlepší způsob hubnutí??

Je nejlepší způsob hubnutí běhání? Nebo je lepší cvičení? Přeci jen u běhání se zapojuje celé tělo Při cvičení se musí dělat cviky na každou část těla zvlášť… Tedy alespoň podle toho co vím… Za jak dlouho zhubnu když budu běhat?

Zajímavá 0 před 1855 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kelt

Jedna věc je teorie, druhá je praxe. Přijímáš energii potravou – takže se dá zjistit příjem a každá fyzická činnost se projevuje nějakým výdejem energie – je to v tabulkách, podle výkonu, věku a pod. A když chceš zhubnout, musíš mít větší výdej než příjem. Kromě toho je třeba úprava stravy, režimu a pod. Za jak dlouho zhubnu, když budu běhat – \záleží, kolik budeš běhat, jak často, jak rychle a taky kolik potřebuješ zhubnout a do kdy. A nemysli se, že jen běhání je všemocné Taky rozcvičení je důležité, a někdy stačí rychlá chůze, kolo, nedat si sladkosti a nesedět u smartfonu a pod.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Rokio

Zdravá strava a sport.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Nabízí se odpověď: nežrat! Ale jakýkoliv výdej kalorií je vhodný, třeba i pár kilometrů chůze denně. Způsob cvičení má význam, jen pokud si chceš vypracovat figuru. Já už fyzický pohyb moc nezvládám a tak si jakž takž udržuju váhu tím, že jsem zvyklý na menší jednorázové dávky jídla. Pocit nasycení tak přichází dřív, lidově řečeno: žaludek se zcvrkne. Jinak všechny diety jsou na h…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Po 17 hodině už nejíst. Vyzkoušeno-funguje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Je to jednoduché: Nežrat a cvičit !

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
autacek

Nejlepší je kombinace obou. Ráno si 20 minut zacvič, večer pár kiláků zaběhej a do půl roku si všimne změny i okolí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

Přečti si tady ty miliony předchozích odpovědí.
Ve zkratce – cvičením hubnutí pouze podpoříš. Mnohem důležitější je správné stravování.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Nejvhodnější je plavání ve studené vodě, ale silně aerobní (na čas) – žádné ubohoučké šolíchání lážo-plážo. Navíc to šetří klouby (na rozdíl od běhání) a protáhneš vícero skupin svalstva. A k tomu pochopitelně přiměřená strava (VHODNÁ dieta).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

A nechtěla jsi vědět který způsob hubnutí je nejúčinnější?
Já jsem za tři dny v nemocnici zhubnul 3,5 kg. Už to ale není pravda.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Žádný způsob.

Nejlepší je změnit životní styl tak, aby nebylo potřeba hubnout.
Střídmá vyvážená strava, dostatek vody a pohybu úplně stačí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
GabulkaA

Já jsem toho zkusila opravdu hodně, ale nakonec teda musím říct, že mi opravdu pomohlo, byla až ketonová dieta. Ta je super. Kila s ní letí dolu sama :)

před 1025 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Honzin8

Ahoj, jakou ketonovou dietu jsi držela? A podle čeho ses při výběru diety rozhodovala?

Avatar uživatele
Cizecek.M

Já osobně teď uvažuju nad dietou ketodiet. Ale pořád ještě zjišťuju info. Hlavně, co se týká programu a jídel :)

Avatar uživatele
Sabulak

Ahoj, já bych moc ráda zkusila tuto ketonovou dietu https://www.ke­todiet.cz/. Ale právě nevím, no… Ještě bych byla ráda za někoho, kdo tu dietu držel a mohl říct vlastná zkušenost…

Avatar uživatele
Dominno

pohyb a pravidelná strava, alespoň tak mi to říkali v poradně Svět zdraví, kam jsem docházel, jelikož sám jsem nevěděl jak na to abych zhubl

před 1728 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
nyjono

Janjanrynart – radíš nesmysly. Někdo se toho chytne a průs…r je hned.

před 1855 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
nyjono

paul1 – jsi vedle a to hodně. Jíst je potřeba, Ba nutné, Ale podle určitých zásad. Pokud se nejí, tělo je vyhladovělé a dělá si zásoby. Navíc chybí energie na pohyb a další fungování.

před 1855 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
nyjono

elkon – funguje pro koho? Jde o to, v kolik chodíš spát a jaký máš celkově denní režim. Když někdo chodí spát dlouho po půlnoci, je potřeba ještě něco zakousnout. Co, to už se ví.

před 1855 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek