Chmelican

Jaký je nejlepší trénink na 1500 m?

Který trénink je nejlepší na zlepšení výkonnosti. Jestli to je pyramida, stovky s meziklusem atd.? Potřebuju co nejrychleji se dostat do 5 minut a zdokonalovat talent. Něco co by mě hodně vyčerpalo.

Odpovědi
pepe88

Potřebuješ Beta alanin a vestu která slouží jako zavaží klidně i 20kg pak tě nic nezastavý až tu vestu sundaš a budeš připravenej na zavěrečný běh.

Kelt

Doporučuji LSD – tedy ne drogu, ale dlouhé vzdálenosti běžené pomalým tempem, abys měl dostatek kyslíku Long slowly distance – Více k knihách K. Coopera.