luckykubrt

Který je nejlepší program na vlastní tvorbu mapy do hry?

Aby tam šly dát různé doly na suroviny a vytvářet vlastní stavby pro výrobu.

Odpovědi
Bednaricek

Dobrý den, nejspíše se chcete začít věnovat tvorbě her – je to tak? Je opravdu složité Vám odpovědět na podobnou otázku. Zásadní bude např. volba programovacího jazyka. Pokud budete chtít, mohu vás provést základy. Rád Vám poradím s čím začít. Nejvhodnější bude nejspíše GameMaker, který Vám velmi usnadní práci. Pokročilejší bude například Unity engine. V případě potřeby mě můžete kontaktovat na emailové adrese Beedy@email.cz . Hezký den.