Nikuuš

Jaký je nejlepší přehrávač do notebooku? Mám Windows ale ten mi nepřehraje asi půlku filmů a už mě to štve..

Nejlepší odpověď
jennysh

VLC Media Player KM Player,Media player Home classic. Můžete jsi vybrat.

Další odpovědi
ondra07

WMP je na nic…
Jednoznačně nejlepší je KM Player: http://www.sta­huj.centrum.cz/mul­timedia/multi­medialni_preh­ravace/kmplay­er/?g[hledano]=km&g[oz]­=3.0.0.1442
a Divx Plus Player, který používám já a přehraje mi úplně všechno: http://www.div­x.com/en/softwa­re/divx-plus/player (Klikněte na free download) :))

briketka10

mám taky KMPlayer..zdarma ze Slunečnice..

Hlada

To není problém přehrávače, ale dekodérů. Zadej si do vyhledávače „kodek“ a stáhni si nějaký balík. Je jich velké množství. Pak přehraješ cokoli i ve WMP.

azbx

jasně stáhnout codec pack all, a na přehrávání já osobně využívám GOM player, ale na VLC většina lidí nedá dopustit.

Lord88

VLC je urcite nejlepsi co se tyce schopnosti a naroku na PC, umi nejvic za nejmene muziky a je i USB treba do prace, nejnovejsi verze nepotrebuji ani zadne baliky codeku..vetsinu prehraji sami vse a nabidout update kdyz je treba..dlouho dobu to byl jediny prehravac podporujici mkv format…dnes se vnem davaji na net rippy Blue ray a pod. rozhodne muj nejoblibenejsi…a­korat zena ma rada BSplayer protoze si umi najit sam titulky.