Nely.P

Jaký je nejlepší online program na vytváření uvodních fotek zdarma na blogy?

Mám blog na blogspotu a chtěla bych si na něj vyrobit vlastní uvodní fotku 🙂a nevím na jakým programu :-/ prosím poraďte, moc všem děkuji…

Odpovědi
melanie

photoflitre, gimp

anonym

Pokud to s vytvořením (vytvářením) vlastní(ch) foto na svou prezentaci myslíš vážně, ´vykašli se na on-line editory a stáhni si GIMP ( http://www.gim­p.org/ ), nainstaluj a nauč se s ním zacházet.
V případě, že nehodláš vytvářet koláže nebo montáže, potřebuješ jen fotku/y upravit, je poměrně kvalitní a na obsluhu jednoduchá i třeba Picasa ( http://picasa­.google.com/ ).
___
Pokud ovšem chceš jen ´něco nějak´ splácat, stačí ti i Win Malování…
😉

ivzez

Doporučuji Photo Filtre
(do verze 7 zdarma, novější už placené).

A doporučuji se poohlédnout i po jiných bezplatných blogovacích službách.
Blogspot je hrozně těžkopádný, vytváří hrozný kód a načítání je moc pomalé.

Jestli stojíte o návštěvníky, zvolte „svižnější“ systém.