Gus_Fring

Jaký je nejlepší nebo nejčastější druhý seminář k semináři z chemie?

Nejčastěji se k semináři z chemie přidává biologie, fyzika nebo něco jiného? A co z toho by bylo dobré si vzít k chemii?

Odpovědi
Kelt

Můžeš si dát k tomu libovolný seminář. Nějak nechápu, co máš přesně na mysli Jedna věc je ta, že jsi učitel, který si má vybrat kombinaci. To může být klidně čeština chemie, nebo jiné. A jinak klidně chemie biologie, chemie fyzika, chemie matematika . Být tebou , tak bych si představil sebe, co bych mohl uplatnit, asi budeš chtít jít na vysokou školu, co kde je a podobně. Třeba se podívat na den otevřených dveří na nějaké škole. Dnes je internet, mnoho škol má své stránky.