Miroslavst

Jaký je nejlepší lék na zdravotní problémy?

Prý smích léčí, je to pravda?
http://fs5.mo­jevideo.sk/im­gb/123.jpg
Umíte se taky tak smát?

Nejlepší odpověď
BEAES

U každého srdečného zasmání dochází k prohloubení dechu, čímž je uvedeno do klusu srdce, hrudní koš, bránice a plíce. Tato svalová vibrace působí jako masáž na žaludek a střevní trakt. Tím je povzbuzeno zažívání. Smích též podpoří produkci endorfinů – tzv. hormonů štěstí, které mají protibolestivý účinek. bolesti hlavy, zubů a svalů tak mohou být zmírněny.

Další odpovědi
panenka

Já se směji ráda a furt a je pravda že smích léčí .Kolikrát když se vzbudím a usmívám se tak už mi to říkal i můj že neví jestli se směju něčemu jen tak nebo němu.
No ten tu pusu má ale velkou 🙂

vecernice

Dneska jsem to zkoušela,ale nějak to nezabralo,atˇ jsem natahovala,jak jsem natahovala.Ale před chvilkou jsem to skusila přirozeněji a asi jo,asi fakt léčí-je mi líp.