Lucy13

Jaký je nejlepší grafický program na úpravu fotek?

Poraďte mi nějaký dobrý, ve kterém se vyznám i já 🙂 a budu si moct upravovat fotky 🙂

Nejlepší odpověď
chudst

Ve kterem se vyznate i vy – tak to asi zadny :) V kazdem lepsim programu na upravu fotek se musite ucit. Ja osobne mam nejradeji AdobePhotoshop – ale stale se tam dozvidam neco noveho.

Další odpovědi
Deter

Doporučuji GIMP. Je zdarma (narozdíl od zmiňovaného Photoshopu) a základní úpravy v něm nejsou žádný problém. Umí toho ale i mnohem víc.

Zdroj: http://www.gimp.cz/

WeeBear

Asi je dost fádní, že přestože s grafikou pracuju na dobré úrovni, používám zásadně PhotoFiltre. Naučí se v něm rychle každý, návodů je na něj na internetu spousta. Pak stačí zapojit fantazii a nikdo nepozná, že to byl ,jen ten PF' :)