Linkapbon

Jaký je nejlepší alkohol k popcornu??

Chtěla bych se zeptat na nejlepší alkohol k popcornu. Budu připravovat menší popcorn party s hodne popcornem a alkoholem. Nevím všsk jaký alkohol se k popcornu hodí. Popcorn bude mít různé příchutě: slaný, sýrový, sladký. Alkoholu může být i 2 nebo 3 druhy, ale cenově přístupné. Děkuji

Odpovědi
Škoda

K popcorns je dobrá polévka.

kemo

popcorn party? To slyším poprvé :)
Takovou blbinu nemůže vymyslet nikdo starší osmnácti let a v tom případě pijte jenom nealko. Doručuji kofolu,colu

Nerevarin

K popcornu mi teda alkohol moc nesedí. Spíš coca cola. Možná zkus pivo, nebo tu colu s vínem, ale připrav si kýble a hadry na utírání blitek.