FlAsh_7

Jaký je nejinteligentnější člověk ve vašem okolí? Proč zrovna daná osoba?

Odpovědi
Rokio

Podle mě to je učitelka účetnictví a statistiky z OA. Jsou to nejtěžší školní předměty této školy a umí je perfektně. Dále vykonávala práci hlavní účetní, a to je velmi náročná a zodpovědná profese.

aliendrone

Člověk? To bych musel DLOUHO přemýšlet, povětšinou se obklopuji stvůrami jako jsem já sám. ;) :D :D

ElonMusk

Máte na mysli IQ v podobě vzdělání, nebo sociální IQ?
V mém okolí mám jednoho vysokoškolského profesora, který je velmi bystrý, vždy přijde s něčím zajímavým, a mnoho toho ví. Zároveň je lidmi oblíbený, takže bych mu uznal i nějaké ty body za sociální IQ.

Drap

Ano, znám z okolí jednu paní, kterou bych dal na první místo. Mnoho toho ví, perfektní paměť. logické myšlení.. Nechápu, k čemu mohou být odpovědi na tuto otázku někomu dobré?

Hufnágl

Ať koukám, jak koukám, tak to budu asi já. 😁
Ne, kecám.
U nás v obci je několik lidí, kterým bych přisoudil, že jsou inteligentní. Třeba lékařka, učitelka dějepisu a řekl bych, že i starosta má pod čepicí.