Maggie.b

Jaký je název prvotiny autorky trilogie… – co znamená to „prvotina“?

Nejlepší odpověď
annas

Upřesňuji odpověď ratavy.

Prvotina je první dílo (slovesného) umělce. Nejde vždy o začátek kariéry, protože básník či prozaik nemusí s dílem uspět.

Rovněž nelze vždy mluvit o větším díle. I u úspěšných autorů často prvotiny zapadnou.

Další odpovědi
ratava

první větší dílo, debut, který se dá označit za počátek kariéry…