Ana72154

Jaký je název hororu?

Nemohu si vzpomenout na název hororu. Vzpomínám si, že čtyř lidé, kteří se normálně spolu nebavili, nechtějí jet na výlet ze školou a tak si zaplatí, že zatímco budou ostatní na tom výletě, tak je nějaký muž ukryje v kobce a poté je podle domluvy v den, kdy přijedou ostatní studenti z výletu zase pustí. Jenomže slib nedodrží a tak tam zůstanou uvězněný.
Dále si pamatuji, že postupně zemře dívka a dva kluci a podaří zachránit jenom jednu dívku z té kobky, která poté skončí v nemocnici a nakonec se vrátí na místo, kde byla uvězněna.
Děkuji za případnou odpověď

Nejlepší odpověď
Muso

https://www.csfd­.cz/film/29790-dira/prehled/

Mc Merkurion

… tak to jsme dva …