Kelt

Jaký je název filmu?

Jedná se o anglický film, kde umře člověk a když je mrtvý, vezme si ho jedna žena. Za toho mrtvého mluví magnetofon v rakvi. Všichni dědicové, kteří přežili, jsou zabíjeni – například jeden si vezme jeho šaty a ty se stáhnou. Jeho sestra ho spálí proti jeho vůli a dá do hrobu, kde najde peníze, kteří všichni chtěli, ale dvířka se zaklapnou a také ona skončí.
Nejsem si úplně jistý, jak se film jmenuje, tuším, že Drahý zesnulý, ale při vyhledávání mi to dává český film s tímto názvem. Víte o co jde?
Díky.

Odpovědi
Emefej

Je to „Drahý zesnulý“. Viz http://www.csfd­.cz/film/33069-drahy-zesnuly/