štamgast

Jaký je na Androidu rozdíl jestli si nainstaluji Opera Mobile nebo Opera Mini?

Jak jsem zde již psal podporuji Firefox jenomže ten není s Androidem 2.3.6 kompatibilní (teda takhle to píšou v tom jejich Google Play), Chrome to samé takže jedině Opera. A tak se ptám uživatelů jaký je rozdíl.
Doplňuji:
To Bedy: AVGčko bylo první, co jsem si na mobil nainstaloval. Mám Samsung Galaxy Pocket a ten nepodporuje přeinstalaci ani na nějakou trojkovou verzi.

Odpovědi
anonym

mini nebeží v mobile ale v tablete áno a naopak.
Doplňuji:
ak su moje informacie spatne, ospravedlnujem sa.
ale na mobile mi nebezi opera mini, kdezto opera mobile ano.

ohladne dat – v NIEKTORYCH pripadoch opera data troska zmrskne, ale nie je to nic moc.
pokial mate chytry mobil, v tom vam by to mala opera ukayat, o kolko data zmrskla.
to su aspon moje skusenosti.

ale i tak je to vhodnejsia volba ako predinstalovany prehliadac.

Bedy

kri kri: Nemáte pravdu.
Opera Mini je opravdu light verze – němá moc funkcí, je vhodná pro málo výkonná zařízení (slabší mobily třeba.)
Opera Mobile je klasická mobilní verze Opery. Lze ji nainstalovat do výkonnějších mobilů nebo tabletů.

Mimochodem – Firefox už je myslím taky pro Android aspoň v nějaké betaverzi, ale nevím, jestli pojede na starém Androidu 2.3.6 – pokud Vaše zařízení umožňuje aktualizaci na verzi 4.x, proveďte ji.

Pozn.: Pokud zařízení používáte pro připojení k internetu, důrazně doporučuji nainstalovat antivirový program (například AVG Free – http://www.av­g.com/cz-cs/antivirus-for-android). Andorid je nejnapadanější mobilní operační systém.

astroamateur

Pokud výhradně používáš mobilní internetové připojení,důrazně doporučuju Opera Mini,jelikož od jeho výkonnějšího bratra se liší malým objemem dat při nčítání stránek tj. více času prohlížení do vypršení limitu. Pokud se připojuješ přes wi-fi a máte neomezený internet tak si stáhni Operu Mobile pro lepší kvalitu obrazu i okamžité přehrávání videí. ;)