ferdado

Jaky je maximalni rocni obrat pro zivnostnika s 80-ti procentnim pausalem, aby nemusel platit dan???

Odpovědi
Alesh

  1. 80procentní nebo 80%
  2. však je to jedno, po volbách do toho soudruzi tvrdě hrábnou, takže to teď už nemá smysl řešit 🙂

mosoj

Z 20 % tržeb zaplatíš vždycky !!!

Hlada

To se každý rok mění. Za rok 2011 byla základní sleva na poplatníka 23 640 Kč. Při sazbě daně 15% a 80% paušálním výdajům se neplatí daň z příjmů do příjmu 788 000 Kč.

Jose1f

Doporučuji podívat se na odkaz níže, tam by mohla být odpověď.

Zdroj: http://www.jak­podnikat.cz/