Altair-AC

Jaký je lepší obal pro chytrý telefon? Zbytek v popisu

Buď jen zadní kryt silikonový a display by byl nekrytý a nebo flipcase? To je ten jak se to ze strany zavře a celý mobil je krytý.

Odpovědi
jáára

Používám gumový, co chrání záda a boky. O 1mm vystupuje nad plochu displaye. Několikrát letěl, ale asi šikovně. Display nijak nechráním – nesnáším chování folie třeba za deště nebo sněžení.

Jiří Bohumil

Já používám kapsové pouzdro s vytahovacím páskem z plyšového textilu. Něco jako je v odkaze. Na displayi mám folii proti poškrábání. Je to celkem praktické a dobře to chrání.
https://www.sun­nysoft.cz/zbo­zi/084PRT-249/fixed-pouzdro-velvet-s-motivem-blue-stripes-velikost-4xl-modra.html