Frogman

Jaký je ještě normální tlak při běhu?

V klidu mám normální tlak asi 110/70 a puls 75.
Když jsem si ho jen tak pro zajímavost měřil při běhu, měl jsem asi 230/220 a puls asi 110, určitě to ale není přesné, protože to trochu skákalo. Při tom běhu jsem to měřil jen jednou, takže na rozdíl od toho měření v klidu to nemůžu zprůměrovat. Až půjdu zase někdy běhat, změřím si to několikrát.

Kolik je zhruba normální tlak při běhu?

Odpovědi
mosoj

https://www.go­ogle.cz/search?q=tlak+v+­zatezi&sa=X&ved=­0ahUKEwiq0KGrrsfbAh­VNaVAKHWeLD7UQ1QI­IuAEoBA&biw=1280&­bih=875